Rijden we binnenkort met een Kalashnikov?

Het rijtje iconische merken dat ook brood ziet in de markt van elektrische voertuigen lijkt steeds langer te worden. Kalashnikov, de producent van de gekende AK-47 mitrailleur heeft namelijk 2 nieuwe, volledig elektrische motoren gelanceerd. De UM-1 & de SM-1. 

De eerste, de UM-1 is een motor voorzien voor burgerlijk bestuur. Het is een offroad model dat een maximale snelheid van 100 km/u ontwikkeld. De UM-1 heeft een actieradius van 150 kilometer en beschikt over een 15 kW batterij. De motor weegt 165 kilo zonder batterij en 245 kilo met de batterij.

De Kalashnikov UM-1

De SM-1 is de militaire tegenhanger van de eerste en haalt een snelheid van 90 km/u maar is voor de rest vergelijkbaar. Voor het WK voetbal in Rusland heeft Kalashnikov 50 van deze motoren ter beschikking gesteld van de politie.

Volg ons of like ons.
error

Leave a Reply

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of