Tesla Model 3

TeslaModel 3 Standaard PlusModel 3 Long RangeModel 3 Long Range Performance
Batterijcapaciteit [kWh]607979
AandrijvingAchterAWDAWD
Rijbereik [km] (WLTP)415544530
0-100 km/u [s]5,64,63,7
Topsnelheid [km/u]225233250
Vermogen [pk]238351423
Koppel [Nm]375527639
Luchtweerstand [Cd]0,230,230,23

 

Bij de Tesla Model 3 is de gebruikte testcyclus de WLTP cyclus. Omdat deze wagen pas recent op de markt kwam zijn hier geen NEDC gegevens voor beschikbaar. De WLTP gegevens zijn accurater. U kan er dus van uitgaan dat dit getal bij een NEDC test hoger zou zijn. Het is onze bedoeling om overal de NEDC gegevens te gaan aanpassen naar de WLTP gegevens aangezien deze u een beter inzicht verschaffen in de effectieve actieradius maar ze zijn jammer genoeg nog niet voor alle wagens beschikbaar.

TeslaStandaard PlusLong RangeLong Range Performance
Lengte [mm]469446944694
Breedte [mm]185018501850
Hoogte [mm]144314431443
Wielbasis [mm]287528752875
Bodemvrijheid [cm]140140140
Koffer [liter]425425425
Laadruimte max [liter]542542542
Aantal zitplaatsen555
Gewicht [KG]161118471847

Leave a Reply

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of