Elektrische motoren in België

Elektrische motoren worden steeds populairder. Ze zijn goed voor het milieu, ze zijn behoorlijk performant en ze maken bijna geen lawaai. Bovendien kan je bij de aanschaf van een elektrische motor in veel gevallen rekenen op een subsidie of een belastingvoordeel.

In tegenstelling tot elektrische fietsen zijn er op dit moment heel wat minder aanbieders van e-motoren of e-scooters. Op deze pagina maken we een overzicht van de verschillende merken die in België via dealers actief zijn.

LogoMerkLand van oorsprongTypeTe verkrijgen bij
Logo Askoll e-scooter italiëAskollItaliëScooter
Logo BMW elektrische motoren DuitslandBMWDuitslandScooter
logo Cezeta elektrische motoren TsjechIeCezetaTsjechiëScooter
Citycoco, elektrische scooters uit TurkijeCitycocoTurkijeScooter
Logo Eccity elektrische motoren FrankrijkEccityFrankrijkScooter
Logo Elmax elektrische Dax BelgiëElmaxBelgiëMotor
Logo Emco e-scooters uit DuitslandEmcoDuitslandScooter
Elektrische motoren in BelgiëGovecsDuitslandScooter
Logo iTrke elektrische trikes uit LuxemburgiTrikeLuxemburgTrike
Logo KSR elektrische motoren uit OostenrijkKSROostenrijkScooter
Logo Kumpan Electric, elektrische scooters uit DuitslandKumpanDuitslandScooter
Logo Niu, elektrische scooters uit ChinaNiuChinaScooter
logo super soco elektrische motoren ChinaSuper SocoChinaMotor
logo torrot elektrische scooters uit SpanjeTorrotSpanjeScooter / Motor
Elektrische motoren in BelgiëYdraBelgiëScooter / Motor
logo zero motorcycles uit de verenigde statenZero MotorcyclesUSAMotor

Zoals je kan zien in de tabel is dit een markt waar, veel minder dan bij de fietsen en de auto’s heel wat nieuwe of minder bekende merken actief zijn. In de tabel zijn enkel merken opgenomen waarvan we minstens één dealer vonden in de Belgische markt. Er zijn ook veel minder dealers actief. De vraag zal zijn of dit segment zich apart gaat ontwikkelen of geïntegreerd gaart worden bij de klassieke motor/scooter spelers. 

Bent u een handelaar en heeft u één van de bovenstaande merken in de verkoop? In de kolom “te verkrijgen bij” kan u een link laten plaatsen naar u website. Geïnteresseerd? mail naar advertising@ik-rij-elektrisch.be.

Ontbreekt er volgen u een merk? Mail dit naar redactie@ik-rij-elektrisch.be en we kijken of we dit kunnen toevoegen. Let op, het moet gaan om merken die in België via de traditionele retail verkrijgbaar zijn. Merken die enkel online kunnen worden gekocht nemen we niet op.