Hoe lang moet een elektrische wagen laden.

Een “platte batterij” heeft bij een elektrische wagen natuurlijk een volledig andere betekenis dan bij een conventionele wagen. Voor heel wat mensen is het noodzakelijke laden nog steeds een belangrijke drempel bij de aankoop van een elektrische wagen. En terecht, het laden van je wagen is niet altijd zo evident. Er zijn heel wat verschillende laadpassen en laadpalen op de markt en het is niet altijd even makkelijk om je wagen te laden waar en wanneer je dat zou willen.

Gelukkige bestaat er een eenvoudige manier om te berekenen hoe lang het laden van je wagen ongeveer zal duren. Via deze calculator van Sibelga kan je snel zien hoe lang je wagen aan de kabel zal moeten hangen. 

belangrijk hierbij is te weten dat na ongeveer 50% van de tijd je wagen reeds 80% is opgeladen.

je elektrische wagen opladen

 

 

Laadkabel nodig voor je wagen? Kijk hier:Laadkabel voor uw elektrische auto