AutoElektrisch

Elektrisch rijden zonder een elektrische wagen te kopen.

Elektrisch rijden kan ook zonder direct een elektrische wagen te kopen. Zo heeft de Bond Beter Leefmilieu met testrijders een project uitgewerkt waarbij je dag gebruik kan maken van een nieuwe Nissan Leaf.

Het principe is redelijk simpel. 20 mensen uit de regio Vlaams-Brabant leasen een nieuwe Nissan Leaf en ze delen die leaf gedurende een aantal dagen per maand met hun vrienden, familie, kennissen of andere mensen die het gevoel van elektrisch rijden even willen proeven.

Dit verhuren loopt helemaal via het autodeelplatform CarAmigo. zij zorgen ervoor dat de hele administratieve afhandeling quasi automatisch verloopt en dat alle afspraken duidelijk zijn voor de verschillende partijen. 

logo testrijders

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x