AutoElektrisch

Ook Opel springt op de elektrische trein

In 2019 bestaat Opel 120 jaar en dat wil het merk vieren meteen paar innovaties. Zo komt er een plug-in hybride versie van de net gelanceerde Grandland X maar dat is niet alles. Opel is ook van plan om een betaalbare en volledig elektrische versie van de Corsa te lanceren. Volgens CEO Michael Lohscheller is het de bedoeling dat deze e-Corsa de weg naar elektrische wagen opent voor een groot tussensegment.

Deze 2 modellen zijn het startschot van een echt elektrisch offensief.In 2020 zouden er, althans volgen Opel, nog 2 elektrische modellen bij moeten komen. Hier spreek men over een volledig elektrische Mokka X en een elektrische Vivaro

De wagens zouden gebouwd worden op het compacte elektrische platform van de PSA-groep waar de DS 3 e-Tense van Citroën reeds op werd ontworpen.

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x