AutoElektrisch

Volgende keer een elektrische wagen?

Voor heel wat mensen is dit een heel moeilijke vraag? Gaat het lukken met mijn rijpatroon? Waar kan ik opladen? Doe ik niet teveel kilometers?

Om deze vraag te beantwoorden heeft Audi de e-experience app ontwikkeld die uw huidige rijpatroon analyseert en aangeeft hoe dezelfde rit zou verlopen indien u in een elektrische wagen zou rijden. Zou het nodig zijn om te laden? Komt u onderweg laadpalen tegen? Hoeveel elektriciteit zou u verbruikt hebben. Op die manier kan u gaan evalueren of een elektrische wagen op dat vlak al iets voor u zou zijn.

daarnaast geeft de app u ook heel at praktische weetjes over elektrisch rijden en de verschillen met gewoon rijden;

De app is beschikbaar voor Android en IOS en is helemaal gratis. Het volstaat om aan te geven met welke wagen je nu rijdt en of de app je altijd mag volgen of enkel indien je de app zelf hebt geopend. 

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x