ElektrischFiets

Essent.be gaat elektrische fietsen verhuren.

Essent.be, een Belgische energieleverancier gaat vanaf nu ook elektrische fietsen verhuren. Om te zien in welke mate dit een interessante markt kan zijn start Essent.be met een proefproject. In deze proeffase starten ze met 20 elektrische fietsen van Kalkhoff. Klanten betalen hier 74,95 euro per maand voor. De fietsen werden speciaal geselecteerd omwille van hun sterke batterij. Bij ideale omstandigheden zou de batterij gedurende 205 kilometer ondersteuningen moeten bieden.

Binnen deze prijs zit ook een pechbijstand contract en een omniumverzekering. Het project loopt 1 jaar en dan wil Essent gaan evalueren om te zien of ze dit op grote schaal willen gaan uitrollen.

Essent.be gaat elektrische fietsen verhuren.

Essent.be gaat elektrische fietsen verhuren.

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x