AutoElektrischlaadpaal

Kaap 4.000 publieke laadpalen doorbroken in Vlaanderen

Eind februari van dit jaar hebben we kaap van 4.000 publieke laadpalen in Vlaanderen doorbroken. Dat lezen we in het nieuwsblad van 27 maart 2020. 

Enkel Gent, Antwerpen en Mechelen hebben meer dan 100 publieke laadpunten op hun grondgebied. Het spreekt voor zich dat, zeker in de steden dit aantal veel te weinig is om de mensen met een elektrische of hybride wagen van voldoende laadcapaciteit te voorzien.

Tegen eind dit jaar wil de Vlaamse overheid 5.000 geïnstalleerde laadpalen hebben. Bovendien moet er in elke gemeente een laadpaal ter beschikking zijn. Op dit moment zijn er slechts 3 gemeenten die nog geen laadpaal hebben. Het gaat om Kaprijke, Moorslede en Sint-Laureins.

4 1 Stem
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x