ElektrischFiets

Uber gelooft in elektrische deelfietsen.

De missie van Uber om voor iedereen transportmogelijkheden te voorzien op elke plaats beperkt zich duidelijk niet enkel tot wagens. 

jump deelfiets laadstation

In April 2018 kocht Uber de bikesharing start-up Jump voor naar verluid 20 miljoen dollar. Dit past in het geloof van Uber dat in steden in veel gevallen de wagen niet de beste oplossing is om van de ene naar de andere plaats te geraken. 

Uber heeft nu een nieuwe laadoplossing voor deze fietsen gelanceerd. In de steden waar de deelfietsen van Jump aanwezig zijn worden, in de buurt van de belangrijke publieke plaatsen specifieke fietslaadstations geplaatst. dit zorgt ervoor dat de fietsen steeds makkelijk te vinden zijn maar ook steeds goed opgeladen. De eerste test is ondertussen uitgerold in Sacramento (USA)

jump deelfiets laadstation

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x