AutoElektrischToekomst

Dyson gaat zijn elektrische wagen in Azië bouwen

In tegenstelling tot eerdere berichten gaat Dyson zijn elektrische wagen in Singapore bouwen. In september maakte Dyson bekend dat het een testsite zou ontwikkelen op een oud Brits vliegveld. In tegenstelling tot wat er dan werd vermoed houdt dit niet in dat ook de wagens daar zullen worden geproduceerd.

Dyson heeft bekend gemaakt dat het zijn wagens in Singapore wil gaan verdelen. Daar heeft het bedrijf nu reeds 1.100 werknemers aan de slag voor de andere producten. Bovendien is Azië de belangrijkste afzetmarkt voor Dyson. 

eerste auto in 2021

Momenteel is het de bedoeling om de fabriek voor de nieuwe wagen klaar te hebben tegen 2020. In 2021 zouden dan de eerste wagens van de band moeten gaan rollen.

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x