AutoElektrisch

EV in een retro jasje, de elektrische Mini Cooper

Mini heeft vorige week reeds aangekondigd dat er vanaf volgend jaar een volledig elektrische versie komt binnen hun gamma, de Mini Electric. Voor wie dit echter allemaal een beetje te hip is bestaat er nu een alternatieve oplossing, een elektrische versie van de originele Mini Cooper

Fietsenmaker

een elektrische mini cooper aan de laadpaalSwind, een Britse fietsenmaker die elektrische fietsen bouwt, maakt vanaf nu ook een volledig elektrische mini cooper. Het is te zeggen, Swind wil 100 exemplaren bouwen van dit iconische autootje. Wie er een wil moet wel diep in de geldbuidel tasten. Eén exemplaar zal zowat 88.000 Euro gaan kosten. Meer dan het dubbele van de nieuwe elektrische mini en de prijsklasse waarin je evengoed kan opteren voor een e-tron of I-pace.

Prestaties

De mini cooper wordt uitgerust met een 24 kWh-batterij die de je een range van iets meer dan 200 kilometer zou moeten geven. De topsnelheid ligt volgens Swind op 130 km/h en naar 100 “sprint” je in 9,3 seconden. Qua interieur gaat de wagen wel mee met zijn tijd. USB poorten en verwarming zijn standaard. Navigatie, stuurbekrachtiging, zonnedak en airco kan je als optie bestellen.

Wil je er ééntje? Op dit vlak is swind wel helemaal 21ste eeuw. Bestellen kan online via hun website.

Mini Cooper EV

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x