ElektrischFiets

General Motors gooit zich op de e-bike markt

Ook general motors heeft zijn oog laten vallen op de markt van de e-bikes. Erg veel had de fabrikant van onder andere Chevrolet en Caddilac nog niet te melden over het nieuwe initiatief. Het plan is om in 2019 2 types fietsen op de markt te brengen. een compact type en een plooifiets. 

De fiets zal, volgens Hannah Parisch, de director van General Motors urbal sollutions, smart en connected zijn en ook ingepast worden in het OneStar programma passen. 

De GM e-bike

Ook een naam heeft General Motors nog niet. Deze wil ze graag door het grote publiek laten kiezen en daarom hebben ze een challenge in het leven geroepen. Iedereen kan met een voorstel komen en de winnaar krijgt naast het feit dat de door hem bedachte naam op een fietsenmerk zal prijken ook nog eens 10.000 dollar. 9 anderen winnen elk 1.000 dollar.

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x