ElektrischFiets

Meer ongevallen met elektrische fietsen

Het aantal ongevallen waarbij een elektrische fiets betrokken is blijft steeds verder stijgen. Dat blijkt uit een antwoord van minister van binnenlandse zaken Pieter De Crem (CD&V) op een vraag van Jean-Jacques Flahaux van de MR. in 2017 werden er in totaal 980 ongevallen met een elektrische fiets geregistreerd. Voor de eerste jaarhelft van 2018 was dat cijfer al 606. 

Het mag duidelijk zijn dat de steeds verdere toename van het aantal elektrische fietsen op de weg in de toekomst het debat rond de verkeersveiligheid gaat doen oplaaien. Ik-rij-elektrisch.be vindt dat hier ook een grote verantwoordelijkheid ligt bij de individuele e-bikers. Enkel als we zelf defensief gaan rijden zullen we erin slagen om de vrijheid die ons elektrisch voertuig ons biedt te kunnen behouden.

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x