AutoElektrisch

Vlaanderen organiseert groepsaankoop elektrische wagens.

De Vlaamse overheid wil tegen 2020 het aandeel van elektrische wagens bij de aankoop van nieuwe wagens opkrikken van tot 7,5%. In 2018 was dat nog 1,94%. Er zullen dus heel wat ondersteunende maatregelen moeten komen om dit cijfer te halen. Eén van deze maatregelen is het organiseren van een groepsaankoop via de online marktplaats Bobex. Volgens Bobex gaat het om een primeur voor Europa.

In de groepsaankoop werden vier wagens opgenomen:

Bij alle wagens krijgt u een mooie korting indien u inschrijft voor de aankoop maar het moet gezegd dat de korting heel erg sterk varieert van merk tot merk. Bij de Peugeot vind je de hoogste korting (9.718 Euro) terwijl je bij de Kona slechts 350 Euro korting krijgt. Ongetwijfeld speelt de beschikbaarheid op de Belgische markt hier ook een rol in. Daarnaast pakken ze in de groepsaankoop ook uit met de zerro-emmissiepremie en de recyclagepremie maar daar heeft u natuurlijk ook recht op indien u niet deelneemt aan de groepsaankoop.

Indien u deelneemt kan u op hetzelfde moment ook opteren om mee in te stappen in een groepsaankoop voor een EV laadbox.

Heeft u ervaringen met of bedenkingen bij deze groepsaankoop? Deel ze met ons onder dit artikel.

 

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x