AutoElektrisch

Volgende maand wordt je Tesla een KITT

Zij die jong waren in de jaren 80 herinneren het zich ongetwijfeld nog. David Hazelhof had als Michael Knight in de serie Knight Rider, de beschikking over KITT. KITT was een technisch zeer geavanceerde auto met kunstmatige intelligentie en heel wat features die toen als onwaarschijnlijk futuristisch werden aanzien.

Eén van die features die iedereen toen ongelofelijk  vond komt binnen zes weken via een update in de alle Tesla’s die minder dan 2 jaar oud zijn. Het gaat om de “summon” functie waarbij je als eigenaar van de Tesla je wagen kan sommeren om tot bij jou te komen of een parkeerplaats te gaan zoeken.

Voor alle niet Tesla-rijders gaan panikeren. De wagen gaat dit enkel doen binnen het gezichtsveld van zijn “baasje” Het is niet de bedoeling dat binnenkort de hele buurt rondrijdt met Tesla’s op zoek naar een parkeerplaats of zijn respectievelijke eigenaar.

De summon functie verschijnt binnenkort op de Tesla's

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x