ElektrischFiets

De Brusselse deelsteps houden het voor bekeken

Deelsteps leken wel de oplossing te gaan worden voor de mobiliteit in de stad. Deelstepbedrijven schoten als paddenstoelen uit de grond en in minder dan een jaar zaten we in Brussel aan 4.000 deelsteps verdeeld over minstens 5 bedrijven. Al snel bleek echter dat het niet al goud is wat blinkt in de deelstepeconomie. Er kwamen heel wat klachten over deelsteps die overal in de stad werden achtergelaten. Bovendien bleken heel wat steps ook snel beschadigd of gestolen te worden.

Reden genoeg voor Wind, Hive en Trier om de 1.350 deelsteps die zijn onze hoofdstad hebben rondrijden terug te trekken. Vanaf 1 september zal het aanbod aan deelsteps dus een pak schraler worden; 

 

0 0 Stemmen
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x