AutoElektrisch

Ook Rolls-Royce gaat vanaf 2030 volledig elektrisch

Dinsdag liet Torsten Muller-Otvos, CEO van Rolls-Royce de wereld weten dat er vanaf 2030 enkel nog elektrische Rolls-Royces van de band zullen rollen. Op die manier voegt het legendarische Britse merk zich bij de groep van premium merken zoals Bentley, Jaguar en Volkswagen die vanaf dat jaar enkel nog elektrische wagen wil produceren.

Spectre

De eerste volledig elektrische Rolls wordt de Spectre die vanaf eind 2023 zal worden geleverd. Eens de Spectre effectief op de baan te zien is heeft de groep nog 7 jaar om de overige zes modellen te gaan elektrificeren.

Elektrisch pas in de filosofie

Bij Rolls-Royce zien ze de evolutie naar elektrische wagens als volledig in lijn met de visie van de oorspronkelijke oprichters Charles Rolls en Henry Royce. De stilte van de elektrische motor, gecombineerd met de het constant aanwezige koppel stelt de producent immers in staat om, in lijn met de missie van het bedrijf, de beste auto ter wereld te maken.

1 1 Stem
Artikelbeoordeling
Subscribe
Notify of
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties
0
Reageren op dit artikel? Dat kan.x
()
x